Oddlužení

Oddlužení se stává v poslední době velice často zmiňovaný pojem. Na základě celosvětová finanční krize, která prohloubila zadlužení obyvatelstva, řada občanů již své dluhy přestala zvládat. Život na dluh bylo mottem dneška. Lidé si dopřávají zboží a služby, na které v současnosti nemají peníze. Vstříc jim vychází nepřeberné množství bankovních i nebankovních institucí, které poskytují půjčky, úvěry, leasingy či hypotéky prakticky komukoliv. Jelikož prakticky žádná z těchto institucí důkladně nezkoumá bonitu a finančí situaci klienta, nezdráhají se půjčit i několikrát za sebou. Některé podvodné finanční společnosti se přímo specializují na nezaměstnané osoby či takové, které mají nízkou finanční gramotnost a pod.

Po lidi, kteří chtějí svoji situaci řešit je zde možnost podat tzv. osobní bankrot, nebo – li podat insolvenční návrh spojený s návhem na povolení oddlužení .

Lidé pro. pro které je osobní bankrot určen:

Nejste schopni dále splácet své závazky?
Máte alespoň 2 závazky 30 dní po splatnosti?
Už vás nebaví věčné telefonáty věřitelů nebo vymáhacích agentur?
Věřitelé již po Vás soudně, případně v rámci exekučního řízení vymáhají své pohledávky?
Hrozí Vám již v exekuci prodej majetku?
Máte prokazatelný příjem, případně majetek v dostatečné hodnotě?

Pokuď odpovídáte na dané otázky kladně, jste přímo tou osobu pro kterou je oddlužení určeno.

Osobní bankrot ( oddlužení )vyřeší vaše dluhy jednou pro vždy! Máte dluhy, které nejste schopni již dále splácet? Nabíhají vám z nich vysoké sankce? Bojíte se provedení exekuce a dalšího navýšení dluhu. Máte dost dotíravých upomínek, telefonátů od společností, které se z vás pokoušejí všemožnými způsoby peníze vymoci?

Nic neodkládejte a okamžite se na nás obraťte.